Robin Inlog Informatie LvW

Realistische  Oefen Buddy voor INterpersoonlijke  Skills

Ha Lucas,

Je vroeg om wat achtergrond materiaal. Dit wordt de loginpagina voor de testfase. De usernames en wachtwoorden worden nog aangemaakt.

In het tool (als je bent ingelogd) kun je klikken op meer (theoretische) achtergrond. Dat vind je hier.  Zo kun je als gebruiker kiezen of je de medewerker meer of minder eigenaarschap in het gesprek (en de gesprekscyclus) wilt geven. Daar kun je achteraf als leidinggevende feedback op krijgen of je conform je plan ruimte hebt gegeven.

Ik heb nog geen demo gegeven via Teams oid, dus misschien is het wel praktisch en voor mij de moeite waard om dat zo te proberen.

Hieronder vind je een paar noten als achtergrond.

Engelse vlag

Welkom op de inlogpagina van Robin

 

Je bent één van de eersten die het tool uitprobeert. We zijn benieuwd naar je feedback en tips om het verder te verbeteren. Daarvoor vind je onderaan deze pagina formulieren.
Het tool is bedoeld om zowel medewerkers als leidinggevenden te ondersteunen bij de voorbereiding op gesprekken in de gesprekscyclus. Daarnaast fungeert het als een trainer die je begeleidt bij het oefenen van gesprekken en directe feedback geeft. In de definitieve versie kun je met Robin je gesprek van A tot Z voeren, zonder dat de andere partij aanwezig is. Toch zal dit nooit een volwaardig gesprek van mens tot mens kunnen vervangen.

 

Voor je aan de slag gaat, is het goed om een paar zaken te weten:

Werkende thema’s: Momenteel zijn twee thema’s (van de 20) beschikbaar:
  • Voor managers: Negatieve feedback geven, omgaan met reacties van medewerkers op negatieve feedback, en prestatieverbetering bespreken.
  • Voor medewerkers: Met de AI-coach werken aan je ontwikkelingsdoelen en -plannen.
Je mag gerust beide thema’s verkennen! De overige thema’s zijn nog in ontwikkeling.

 

  • Keuzemogelijkheden: Robin stelt soms keuzes voor waarbij je liever een ander alternatief zou willen. Geen probleem! Geef gewoon aan wat je wilt.
  • Aanpassen van gespreksstijl: Je kunt Robin tijdens het gesprek vragen om een andere benadering, zoals meer tegengas, aanvullende informatie of tussentijdse feedback.
  • Platformbelasting: Bij drukte kan de reactiesnelheid tijdelijk wat lager zijn. We vragen hiervoor je begrip.
  • Spraakmodus: Deze is soms traag. Je kunt mbv het open boekicoon gaan naar de text-modus. De AI-wereld ontwikkelt zich razendsnel, dus ook dit zal in de toekomst verbeteren.

 

Veel succes en plezier met Robin!

 

Met vriendelijke groet,
Jan Jacob de Groot
Trans Missie training & advies
0655131617

 

Feedback en ervaringen

Zou je je ervaringen willen vastleggen in een van de volgende formulieren?

 

  • Meld een probleem of storing

  • Dit is bedoeld voor de developers

  • Deel je uitgebreide ervaringen.

  • Fijn dat je het tool hebt gebruikt en we zijn benieuwd naar je ervaringen.